Apie

Nyčės ūsai – gyvybinga ir jauki menininkų susibūrimo vieta Kaune. Mes eksponuojame jaunų ir daug žadančių meninkų darbus, kurie gali būti laikomi inovacijų kūrėjais plačiame įvairaus meno spektre. Nuo fotografijos iki skaitmeninio meno, nuo skulptūros iki juvelyrikos – nėra tokis meno formos, kuriai Nyčės ūsai negalėtų tapti namais.

Nyčės ūsai tvirtai tiki, jog menas turėtų būti prieinamas visiems ir turėtų rasti vietą kasdieniame gyvenime. Visi eksponuojami darbai yra modernūs, ir nepriklausomai nuo to, ar jie abstraktūs, ar klasikiniai, jie turi vieną bendrumą: mūsų menas yra prieinamas, naujas ir estetiškas.

Elze

Elzė

fotografė

Nenuilstanti siela, nuolat su fotoaparatu rankoje, po ilgai trukusio noro keliauti, pagaliau įsikūrusi Kaune. Elzė yra gyvenusi Prancūzijoje, Italijoje ir Nyderlandų Karalystėje, kur ji dirbo fotografe. Pasisėmusi įkvėpimo ir patirties kelionėse, Elzė tikisi suteikti Kaunui tokį kultūrinį impulsą, kurio šis miestas laukė ilgai.

Adriaan

rašytojas

Rašytojas, tapęs verslininku, tačiau negalintis gyventi be knygų. Kilęs iš Nyderlandų karalystės, Adrianas apkeliavo daug skirtingų šalių, rašydamas straipsnius apie Europos kultūros istoriją į įvairius olandiškus žurnalus ir laikraščius. Adriano kasdiene veikla tapo pagalba užsienio kompanijoms, norinčioms pradėti verslą Lietuvoje, tačiau jo tikrąja aistra ir pomėgiu išlieka menas.

Adriaan